Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun Strona ostanie sztuki Ruchome obrazki

Jelenia Góra - kurs z freestyle'u kajakowego

Pdf Print16x16 Mail16x16
<<<wróć

Playspot – Jelenia Góra

Miejsce treningowe stworzone z myślą o nauce freestyle’u kajakowego. Idealne dla osób początkujących, które pierwszy raz mają do czynienia z odwojem. Playspot należy do miejsc bardzo bezpiecznych o małej sile wody. Kajakarze bardziej zaawansowani mogą w nim na spokojnie uczyć się nowych tricków i doskonalić już poznane figury. Odwój znajduje się w Jeleniej Górze na rzece Bóbr.

 Dla kogo?

Grupa początkująca:

 

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw, takich jak poruszanie się w odwoju oraz pierwszych figur freestyle'owych. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej. Kajakarze nieznający podstaw kajakarstwa górskiego zostaną w nie wtajemniczeni ( nauka od podstaw).

 

Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach.

 

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania. Lekcje kajakarstwa prowadzone są na wodzie jak i w formie teoretycznej z analizą filmową. Taka forma zajęć wspomaga szybsze postępy i pomaga w eliminowaniu ewentualnych błędów.

 

Nocleg i wyżywienie:

 

Nocleg w Agroturystyka Przystań Pilchowice.

https://www.facebook.com/przystanpilchowice/

Dostępne opcje: apartament, domek drewniany, pole biwakowe.

Wyżywienie:

Śniadanie i obiadokolacja w Przystani Pilchowice.

Między pływalniami posiłek we własnym zakresie ( propozycja wspólne wyjście na obiad do jednej z pobliskich restauracji).

 

Wypożyczenie sprzętu kajakowego:


 

Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu kajakowego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Do dyspozycji mamy nowe kajaki Dagger Jitsu, Jackson Rock Star 2016, wiosła Palm Maverick i G’Power Harpoon, fartuchy Palm Enduro, kamizelki Palm Alpha, kurtki Palm Vertigo i kaski Palm AP 4000.

 

Terminy i zapisy:

26-28.07.2019
15-18.08.2019
6-8.09.2019
19-22.09.2019


Zapisy>>> 

 

Informacje i kontakt:

Szczegółowy program zajęć i cennik prześlemy zainteresowanym drogą mailową po  wypełnieniu zgłoszenia.

Tomasz Czaplicki

Tel. +48 501 575 649

e-mail: czaplickifun@gmial.com

<<<wróć