Freestyle kajakowy
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun

Aktualności

Pdf Print16x16 Mail16x16

 

Freestyle Kayaking in Plattling by Zofia Tuła 

Nowy film kajakowy Zofii Tuły jest już dostępny na portalach Facebook i Youtube. Zwyciężczyni Pucharu Świata tym razem pokazuje jak pływa się w Plattligu. Malowniczo położona miejscowość nad rzeką Isar w Bawarii jest jednym z miejsc do których regularnie jeżdżą Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki by podnosić swój poziom sportowy, ale również by uczyć innych kajakarzy.  

Zapraszamy do obejrzenia filmu.Czaplickifun.pl

 

 Słuchamy audycji Poranek Weszło.fm


 

Nasi kajakarze Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki gościli w studiu radia Weszło.fm i iopowiedzieli o... no właśnie sami posłuchajcie o czym. 
Sukces w Mistrzostwach Europy  

 

Nasi kajakarze Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki odnieśli historyczny sukces podczas Mistrzostw Europy we freestyleu kajakowym, które rozegrano na torze kajakarstwa górskiego w Cunovie pod Bratysławą (Słowacja). W imprezie rozegranej między 13 a 19 sierpnia Zofia zdobyła brązowy medal. W konkurencji mężczyzn Tomasz Czaplicki zwyciężył zdobywając tym samym pierwszy w historii startów Polaków tytuł Mistrza Europy.  

Zapraszamy do przeczytania obszernego i szczerego wywiadu z Tomkiem na redbull.pl


Oraz do relacji na stronie patrona medialnego teamu Zosi i Tomka Portalik24.pl

  

Czaplickifun.pl