Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Jelenia Góra

Pdf Print16x16 Mail16x16
Zapraszamy do Jeleniej Góry na zajęcia z freestyle'u kajakowego i zachowania w odwoju.

- zajęcia indywidualne,
- zajęcia grupowe.

Playspot – Jelenia Góra

Miejsce treningowe stworzone z myślą o nauce freestyle’u kajakowego. Idealne dla osób początkujących, które pierwszy raz mają do czynienia z odwojem. Playspot należy do miejsc bardzo bezpiecznych o małej sile wody. Kajakarze bardziej zaawansowani mogą w nim na spokojnie uczyć się nowych tricków i doskonalić już poznane figury. Odwój znajduje się w Jeleniej Górze na rzece Bóbr.

 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia jeden na jednego z instruktorem. Podczas takich zajęć cała uwaga skupiona jest na twojej osobie. Można spokojnie bez presji innych uczyć się poruszania po odwoju czy skomplikowanych figur freestyleowych.

Instruktorzy: Zofia Tuła, Tomasz Czaplicki

Cena : 250 zł/ 1,5 godz. + teoria

Zapisy i informacje:

Zapisz się >>>

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com


Zajęcia grupowe

Zajęcia prowadzone w małych grupach. Nasze zajęcia cechują się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Instruktor dopasowuje poziom ćwiczeń do umiejętności i ambicji uczestników. Zajęcia prowadzone są dla zorganizowanych grup, klubów lub pojedynczych kajakarzy (uzbieranych w grupę).Grupa początkująca:
 
W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw, takich jak poruszanie się w odwoju oraz pierwszych figur freestyle'owych. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej. Kajakarze nieznający podstaw kajakarstwa górskiego zostaną w nie wtajemniczeni (nauka od podstaw).
Grupa zaawansowana:
Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach.


Cena :


600 zł / weekend
(sb - 2 treningi + zajęcia teoretyczne,
nd - 1 zajęcia teoretyczne + 1 trening)


Termin:

22-23.05.2021 - Szkolenie Jelenia Góra
12-13.06.2021 - Szkolenie Jelenia Góra 
31.07-01.08 - 
Szkolenie Jelenia Góra 

Ruszamy ze szkoleniami od 22.05.2021,
skontaktuj się z Nami i umów na dogodny dla Cebie termin.

Zapisy i informacje:

Zapisz się >>>

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com

Wypożyczalnia
 
Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu kajakowego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Napisz do Nas, a my zarezerwujemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt.


Nocleg

Nocleg w Agroturystyka Przystań Pilchowice.

https://www.facebook.com/przystanpilchowice/

Dostępne opcje: pole biwakowe, apartament.

Pole biwakowe - 25 zł osoba/noc
Apartament (kuchnia, łazienka, salon, 2 pokoje) - 300 zł/noc (do 5 osób) 

 


Zapisy i informacje:

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com

<<<wróć