Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Krzysztof Czaplicki

Pdf Print16x16 Mail16x16
Strona: 1 z 2 12następnaArrow_blue ostatniaArrows_blue
Krzysztof Czaplicki  (Trener Koordynator Kadry Narodowej)
 
Urodziłem się nad wielkimi jeziorami mazurskimi w szkole, w miejscowości, której dziś nie ma już na mapach. Wraz z rodzicami i bratem przeniosłem się w Karkonosze gdzie mieszkam do dzisiaj.
Od samego początku fascynowały mnie góry i woda. Realizując swoje życiowe pasje zostałem ratownikiem wodnym- od 1983 roku w stopniu instruktora, instruktorem motorowodnym, oraz płetwonurkiem w stopniu instruktora płetwonurkowania. W roku 1985 zostałem ratownikiem górskim i do dziś pełnię tą zaszczytną funkcję.
Kajakarstwem zaraziłem się w trakcie pierwszego centralnego szkolenia ratowników wodnych na wodach górskich w roku 1977, kiedy to nauczyłem się technik ratowniczych i spłynąłem rzekę Dunajec i Poprad. W latach 80 zorganizowałem i uczestniczyłem w kilku wyprawach w Himalaje. Między innymi byłem na najszybszym lodowcu świata od szczytem Shispare w Karakorum pod Shiwlingiem w Himalajach Garwalu, pod Annapurną południową i w sanktuarium Annapurn. Tam tez poznałem piękno i moc prawdziwie górskich rzek.
 
Strona: 1 z 2 12następnaArrow_blue ostatniaArrows_blue
Zobacz galerie: