Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Plattling

Pdf Print16x16 Mail16x16

<<<wróć

Zapraszamy na szkolenie w Plattlingu! Odwiedź z nami jedno z najbardziej popularnych i urokliwych miejsc do uprawiania freestyle'u kajakowego na świecie. W tym roku propounjemy przerwę świąteczną lub majówkę w odwoju.
PLATTNING (NIEMCY)

Odwój Isar Welle, to jedno z najlepszych w Europie miejsc do wszechstronnego treningu i nauki figur. W zależności od poziomu wody można, uczyć się i doskonalić wszystkie figury freestyle'u kajakowego. Idealny odwój do nauki Loop'a (salto w kajaku) i innych figur powietrznych oraz obrotowych. Dzięki łagodnemu spadkowi wody napływającej miejsce to jest przyjazne do nauki dla początkujących. Doskonałe do nauki poruszania się i manewrowania w odwoju.
Dla kogo?

Grupa początkująca:

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw kajakrstwa górskiego oraz freestyle'u kajakowego, takich jak wchodzenie i wychodzenie z odwoju, poruszanie się po nim oraz pierwsze poziome obroty (Spiny). Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" .
Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz doskonalić już poznane ewolucje. Zajęcia dopasowane do poziomu uczestników i ich ambicji.


 


Nocleg:

Nocleg bezpłatny nad brzegiem rzeki. Zalecamy wziąć ze sobą sprzęt kempingowy (namiot, kuchenka gazowa itp.). Na miejscu jest dostęp do toalety i bieżącej wody. Wyżywnienie we własnym zakresie.

Około 800 metrów od miejsca zajęć znajdują się różne restauracje oraz hotel( więcej informacji u organizatora).Terminy:

6-11 kwietnia 2023 - 1800 zł/os
8-11 kwietnia 2023 - 1200 zł /os

29.04 - 6.05 - 2400 zł/ os
29.04 -3.05 - 1 500 zł/os


Zapisz się >>>

Wypożyczenie sprzętu kajakowego:

kajak - 50 zł/dzień

Pełny cennik wypożyczani (kajak, kask, wiosło, kurtka kajakowa, kamizelka asekuracyjna, fartuch) w szczegółowych informacjach.informacje i kontakt:

 

Tomasz Czaplicki

Tel. +48 501 575 649

e-mail: czaplickifun@gmial.com 

<<<wróć