Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun Strona ostanie sztuki Ruchome obrazki

Cunovo

Pdf Print16x16 Mail16x16

<<<wróć

Cunovo 

4 dni 

Zapraszamy na 4-dniowy kurs z freestyle'u kajakowego z elementami kajakarstwa górskiego. Zajęcia odbywać się będą na torze do kajakarstwa górskiego w Cunovie w pobliżu Bratysławy - stolicy Słowacji. 

Tor kajakowy 

Tor kajakowy o stopniu trudności WW III - IV posiadający dwie odnogi. Odwój do treningów freestyle'u znajduję się w prawej odnodze. Odwój o średniej sile wody. Dobry dla początkujących i zaawansowanych. Za odwojem znajduje się wypłaszczenie, gdzie na spokojnie można wstać przed kolejnym bystrzem. Przed torem znajduje się kanał rozgrzewkowy z płaską wodą, gdzie na spokojnie można przećwiczyć technikę figur. Bardzo dobre miejsce z punktu widzenia nauki figur i treningu, jak i ogólnego treningu kajakarstwa górskiego. Miejsce to pozwala na naukę i doskonalenie technik kajakarstwa górskiego w zaawansowanych warunkach. W roku 2018 odbęda się w Cunovie po raz kolejny Mistrzostwa Europy we freestyle'u kajakowym. W roku 2015 nasza instruktorka - Zofia Tuła zdobyła tam brązowy medal w kategorii kobiet.

Nocleg i atrakcje 

Na miejscu jest dostępny płatny kamping, domki - bungalow i hotel. Na dachu hotelu znajduje się sauna i jacuzzi. Dodatkowe atrakcje na miejscu: rafting, hydrospeed, surfing, skuter wodny, jazda na quadzie, motorówka, wakeboard, aquaroller, strzelanie z łuku, flyboard, paintball, boiska do siatkówki plażowej. 

  

Termin: 

19-22.07.2018 

  

Więcej informacji i zapisy:

Tomasz Czaplicki

+48 501 575 649

czaplickifun@gmial.com


Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy na wodzie!

 


<<<wróć