Freestyle kajakowy
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun

Starsze 2

Pdf Print16x16 Mail16x16


Obóz s
portowy z Freestyle'm Kajakowym  

 

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na organizowany przez nas obóz sportowy z Freestyle'm Kajakowym. W długi weekend majowy w Jeleniej Górze Mistrzyni Polski i druga zawodniczka Pucharu Europy 2015 Zofia Tuła oraz Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Europy 2015 Tomasz Czaplicki będą uczyć i udzielać wskazówek, jak efektywnie robić figury freestyle'u, i jak podnosić swój poziom podczas samodzielnych treningów 

Oferta obozu majowego dostępna na blogu naszych kajakarzy:  

Czaplickifun.plSportowe i filmowe podsumowanie sezonu 2015 Zofii Tuły Tomasz Czaplicki prezentuje swoją nową figuręZofia Tuła ze srebrem, a Tomasz Czaplicki ze złotem Pucharu Europy!!!
 
Ostatnie zawody cyklu Pucharu Europy w Jeleniej Górze przyniosły worek medali dla Polaków w tym srebrny medal Zosi i złoty Tomka. Tym samym możemy ogłosić, że Tomasz Czaplicki zdobył Puchar Europy we Freestyle'u Kajakowym. Zosia zdobyła 2 miejsce w Pucharze Europy i pierwsze w Pucharze Polski. 
 
Gratulujemy. Życzymy powodzenia w pozostałych startach w sezonie i w przygotowaniach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które odbędą się już na początku czerwca w Plattlingu. 

 
 
foto: K. Śliwa
 
 
 
foto: A. RudnickaPodwójne złoto w Mistrzostwach Polski 
 
Zawodnicy Czaplickifun.pl Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki zdobyli tytuły Mistrzów Polski podczas jubileuszowych X Mistrzostw Polski we Freestyle'u Kajakowym, które odbyły się w Krakowie w weekend 19-20.09. 
Zosia obroniła tytuł, a Tomek powrócił do rywalizacji w Mistrzostwach Polski po rocznej przerwie i zdobył szesnasty tytuł Mistrza Polski w swojej karierze. 
  
 
Czaplickifun.plDWA ZŁOTA W PRADZE

Z przyjemnością informujemy, że zawodnicy Czaplickifun.pl Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki odnieśli zwycięstwa podczas trzeciej edycji Pucharu Europy we Freestyle'u Kajakowym. Świetny występ w Pradze dał naszym zawodnikom przepustkę do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej całego Pucharu. Wszystko rozstrzygnie się już za kilka dni podczas finału Pucharu Europy w Jeleniej Górze.  
 
Czaplickifun.plStrawberry Kayak Games oczami Zosi

Zapraszamy na bloga marki Palm Equipment, gdzie znajdziecie najnowszy wpis Zosi Tuły o pierwszej edycji Międzynarodowego Pucharu Polski we Freestyle'u Kajakowym. 

 Strawberry Kayak Games 2015

Pierwsza odsłona Międzynarodowego Pucharu Polski we Freestyle'u Kajakowym już za nami. Zawodnicy czaplickifun.pl Zosia Tuła i Tomek Czaplicki zwyciężyli w swoich konkurencjach i do drugiej edycji Pucharu przystępują z pozycji liderów. Zapraszamy do obejrzenia fajnego filmiku z tego wydarzenia, w którym Tomek i Zosia pokazują i opowiadają o co tak na prawdę chodzi w naszym sporcie. 

 

Treningi w Szwecji

Zosia Tuła i Tomek Czaplicki przygotowują się do Mistrzostw Świata we Freestyle'u Kajakowym na fali Palt w Szwecji. Zapraszamy na bloga marki Sony Mobile, gdzie dowiecie się więcej na ten temat. 


 
 
 
 
 
Deszcz medali w Wildaplen! 

 
Nasi kajakarze Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki zdobyli medale podczas drugiej edycji Pucharu Europy we Freestyle'u Kajakowym w Wildalpen (Austria)
Tomasz wygrał w konkurencji K1 Mezczyzn i awansował na pozycję wice-lidera Pucharu. 
Zofia zdobyła srebro i awansowała na trzecie miejce w klasyfikacji generalnej. 
 
                                        źródło: facebook 

K1 Kobiet

 
1. Nuria Fontane Maso
2. Zofia Tuła (czaplickifun.pl)
3. Izabela Fidzińska 
 
                                        źródło: facebook
K1 Męzczyzn 

1. Tomasz Czaplicki (czaplickifun.pl)
2. Bartosz Czauderna 
3. Joaquim Fontane Maso 

Więcej o przegiegu rywalizacji podczas Pucharu Europy w Wildalpen dowiecie się z jednego z artykułów prasowych: 
 http://www.pzkaj.pl/index.php/1235-cztery-medale-pucharu-europy-dla-polski.html  
G'Power Harpoon Review

I was trying many paddles from many well-known brands and of course I liked one of them more or another one less. But from the other side I’ve broken so many of them and that caused I started to look for different options. As a pro-paddler before competition I have to be sure that all of my gear will work perfectly. During some competition in 2011 I broke  3 paddles during one event. I definitely needed change.


Zofia Tuła dołączyła do teamu JK

Firma Jackson Kayak to jedna z najbardziej znanych firm kajakowych na rynku światowym. W tym roku do ich ekipy dołączyła Zofia Tuła. Cieszymy się i podkreślamy, że to pierwszy polski kajakarz w drużynie! Spodziewajcie się niebawem artykułów w naszym języku na stronie www.jaksonkayak.com ;)

Drodzy Kajakarze, Przyjaciele!

Nasi znajomi, kajakarze i przede wszystkim wspaniali ludzie w dzisiejszym pożarze utracili dach nad głową i cały dobytek...
Proszę was abyśmy wszyscy, wspólnie wsparli Anię, Michała i ich dzieci w tej ciężkiej sytuacji. Razem możemy wiele i to znacznie więcej niż się nam wydaje.
POTRZEBNA POMOC FINANSOWA .
NUMER KONTA DO WPŁAT 75 1050 1764 1000 0022 9541 0779 ING BANK
Beata Gajewska.
W tytule " DWOREK ZIELENIN" kto ile może liczy się każdy grosz.


Działajmy !!!

Tomasz Czaplicki

 
Jeszcze ciepły wywiad Zosi  dla Be Beefy. Mistrzyni Polski i Brązowa medalistka Mistrzostw Europy opowiada o swojej pasji i wyjaśnia dlaczego freestyle kajakowy jest sportem dla każdego. 

  

 Podczas ostatniego pobytu w Warszawie mieliśmy przyjemność udzielić wywiadów dla Polskiego Radia. Posłuchaj ile dla nas znaczy freestyle kajakowy i przekonaj się, że Ty też możesz znaleźć w nim coś dla siebie.  


Trójka- wywiad Adama Maleckiego ze mną, który wyemitowano podczas audycji Trzecia Strona Medalu w niedzielę 25.01.2015


Czwórka - wywiad przeprowadzony przez Hannę Dołęgowską z udziałem Michała Bulczaka i moim, który wyemitowano w Strefie Sportu Radiowej Czwórki 21.01.2015. 

Tomek :)
 

 

 
Zapraszamy na konsultacje basenowe z Zofią Tułą i Tomaszem Czaplickim!
22-24.01.2015r
Więcej info >>

Starsze >>>