Aktualności

 

Freestyle Mix 2016 

Sezon 2016 był dla Tomasza Czaplickiego bardzo udany. Po zdobyciu tytułu Wice Mistrza Europy forma nadal rosła, co przyniosło naszemu instruktorowi i trenerowi kolejne sukcesy takie, jak między innymi obronienie tytułu Mistrza Polski i zwycięstwo w Pucharach Świata. Tutaj możecie obejrzeć filmik podsumowujący sezon Tomka. 

 

 

 

Czaplickifun.pl 


 


 

Co będzie modne w 2017 roku ?
Co przygotowały dla nas wiodące marki na rynku White Water? 
  

 

W Kayak Session Buyers Guide znajdziecie  nowości w ofertach na sezon 2017 w kajakarstwie górskim i freestyleu takich marek, jak między innymi Jackson Kayak,
Palm Equipment 
i G'Power Paddles 


 

Czaplickifun.pl  
 


Głosujemy na Zosię i Tomka  
 

 

 


Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Nowin Jeleniogórskich rozkręca się. Można już oddawać głosy za pośrednictwem SMS lub/i tradycyjnie poprzez wypełnienie i zaniesienie do redakcji Nowin kuponu z gazety. 

Aby oddać głos na Zofię Tułę (II miejsce w Pucharze Świata, Mistrzyni Polski)
wysyłamy SMS o treści: SP3 na numer: 72150 

Aby zagłosować na Tomasza Czaplickiego (I miesce w Pucharze Świata, Mistrz Polski i Wice-Mistrz Europy) wysyłamy SMS o treści SP2 na numer: 72150


P.S. Nasza dyscyplina to Freestyle Kajakowy, a nie kajakarstwo w stylu dowolnym. 

 

Zachęcamy do głosowania na naszych zawodników.UWAGA!!!

Przedłużono termin zgłoszeń do udziału w wyprawie "Kajakiem po Nilu"
do dnia 20.01.2017

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe zapraszamy do kontaktu. 

 

Zapraszamy was do wzięcia udziału w organiozwanej przez nas wyprawie kajakowej na Nil. Chcemy was zabrać do jednego z najpiękniejszych kajakowo i przyrodniczo miejsc na świecie. Rzeka Nil słynie nie tylko z tego, ze jest życiodajną rzeką Afryki. Położony w Ugandzie górny bieg najdłuższej rzeki świata jest jednym z najpiękniejszych miejsc do uprawiania kajakarstwa górskiego i freestyle'u kajakowego.

 

 

Więcej informacji tutaj


Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki w liceum

Podczas spotkania z młodzieżą licealną w jeleniogórskim ZSOiT, III LO im. Jędrzeja Śniadeckiego Zosia z Tomkiem opowiedzieli o swoich przygodach, podróżach, o niedawnym sukcesie w Pucharze Świata, ale przede wszystkim o swojej pasji.
 
 

"Sport stał się naszą pasją i sposobem na życie. To za jego sprawą rozwijamy się i realizujemy swoje marzenia. Myślę, że warto o tym opowiedzieć młodym ludziom i pokazać, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można osiągnąć sukces".  

Tomek Czaplicki

Zapraszamy do obejrzenia materiału Strimeo.tv z tego wydarzenia.    

 

National Geographic o starcie Polaków w Pucharze Świata 


Zapraszamy do artykułu na stronie National Geographic o sukcesie Zofii Tuły i Tomasza Czaplickiego w Pucharze Świata we Freestyle'u Kajakowym. Po raz pierwszy w historii na imprezie tej rangi zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Więcej na ten temat w artykule na stronie National Geographic.  

Zawodnicy Czaplickifun w Strefie Sportu


Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Zosią Tułą i Tomaszem Czaplickim w Strefie Sportu Radiowej Czwórki. Reprezentanci Polski opowiadają między innymi o pasji do sportu, złotym i srebrnym medalu w Pucharze Świata, ale przede wszystkim o samym freestyle'u kajakowym. 

 


 

Freestyle na kajakach w Pytaniu na Śniadanie TVP2


Nasi zawodnicy Zosia Tuła i Tomek Czaplicki odwiedzili studio Pytania na Śniadanie w TVP2. Kajakowa, Złota Para opowiedziała w rozmowie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kamelem czym jest freestyle kajakowy i gdzie można go uprawiać. Pojawiły się również filmy i zdjęcia z Zosią i Tomkiem. 

Zobacz odcinek 
Czaplickifun.pl

STARSZE >>>